sisme-manken

Realistik mankende Şok İndirim ve Üçretsiz kargo en uygun fiyata en özel ve güzel bir ürün ürün de üç işlevli titreşim ısı ayarlı silikon ten hassasiyetinde olan bu ürün çok kaliteli ve %26 indirimde olan bir üründür ürünler istanbul içi 2 saatte özel motor kurye ile teslimat yapılır ürün ücretini ödemeden ürüne bakıp kontrol ettikten sonra ücretini ödeyip teslim alabilirsiniz bizim tavsiyemiz kontrolsüz ürün teslim almayın.

HEMEN ARA SİPARİŞ VER

0535 670 12 33

Sarı saçlı Scarleet 165 cm boyunda olan 3D gerçek yüzlü silikon dudaklara sahip titreşim ve ısı özelligi olan 2 adet kalem pille çalışan.

Arka ve ön kısmı ve böğüs, dudak kısmı tamamen realistik ve silikon olan ve ayrıca kullanıla bilen çok kaliteli sarışın realistik manken.

Ayrıca ılık su ile gerçek ten uyumuna sahip sarı saçlı realistikmanken içiden pompa ve jel hediyesi olan desire realistik manken özel bölgeleri arka ve ön kısımları tamamen et dokusunda ve silikon realistik malzemeden üretilmiştir.

Realistik ten hassaslığındaki bu ön ve arka sayesinde diğer realistik mankenlerden aldığınız zevkten daha fazla zevk alacağınıza emin olabilirsiniz.
Ürünümüz 250kg basınca dayanıklıdır.

Ürünümüzün içinden çıkan

1 Adet Scarleet Realistik Manken
1 Adet 2 Pille Çalışan Titreşim ve Isı Ayarı
1 Adet Şişirmek İçin Pompa
1 Adet Kaydırıcı jel.

ÜCRETSİZ KARGO BİZDEN

ILIK SU KOYMA ÖZELLİĞİDE VARDIR…

HEMEN ARA SİPARİŞ VER

0535 670 12 33

Bir Cevap Yazın