Şişme manken

Şişme manken sipariş vermek istiyorsanız mutlaka detaylı bir şekilde internetten sipariş verin dikkat etmeniz gereken durumlar kesinlikle kontrollü olara paket sipariş verin ve kontrollü gönderim yapamayız derlerse sipariş vermeyin.

internet üzerinden sipariş vermek için en güvenli sitelerden birtanasi www.sismebebekcim.com bizden ister kontrollü isterseniz kapalı pakette ehediyelik eşya olarak sizlere paket yollayabiliriz biz müşterilerimiz nasıl talep ve sipariş vermek isterse öyle gönderim yaparız. Bizim için önemli olan gizlilik ve güven temel prensibimizdir.

 

Love doll realistik kadın gerçek bir bayana benzerliği sayesinde yılın realistik kadın ödülünü alan uzun siyah renk saçlı, Love doll realistik kadın 1.65 boyu ve gerçek kadın fiziği ölçülerinde özel üretilmiştir.
3 boyutlu kabartmalı hoş bir yüze sahiptir, dudakları, gözleri, kulakları, burnu ve  kırmızı ojeli elleri, kırmızı renk ojeli ayakları en ince ayrıntısına kadar özenle üretilmiş, cinsel aktivite sırasında ses çıkarabilir özel titreşim kumandalı özelliğe sahip harika bir realistik kadın modelidir.

ŞOK KAMPANYA ŞOK FİYAT 

0535 670 12 33

0216 330 12 33

HEMEN ARA SİPARİŞ VER

Bir Cevap Yazın