Realistik manken’ de yılın fırsatı

Şok Fiyat Japon Realistik Şişme Manken

Japon realistik manken cekik gözlere sahip çok kaliteli realistik mankenlerden birtanesi 160 cm boyunda olan arka ve ön kısmı tamamen realistik yani silikon ten hassasiyetinde olan ve ayrıca kullanıla bilen çok kaliteli japon realistik manken ayrıca ılık su ile gerçek ten uyumuna sahip realistik manken içide pompa ve jel hediyesi olan japon realistik manken özel bölgeleri arka ve ön kısımları tamamen et dokusunda realistik malzemeden üretilmiştir, realistik ten hassaslığındaki bu ön ve arka sayesinde diğer realistik mankenlerden aldığınız zevkten daha fazla zevk alacağınıza emin olabilirsiniz. Üstelik istenilen pozisyona girebilme özelline sahip ürünlerden birtanesi Ürünümüz 250kg basınca dayanıklıdır.

Ürünümüzün içinden çıkan

1 Japon cekik gözlü realistik manken

1 adet titreşim ve ısı mekanizması

1 adet silikon vajina ve anüs

1 adet şişirmek için pompa

1 adet 3 kullanımlık kaydırıcı jel.

PAKETİNİZİ KONTROL ETMEDEN KESİNLİKLE ÖDEME

YAPMAYIN AÇ BAK KONTROL ET ONDAN SORA ÖDEME

YAPIN MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE

ILIK SU KOYMA ÖZELLİĞİDE VARDIR…

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Değerli müşterilerimiz sizlerden gelen yoğun talep üzerine son zamanlarda artan dolandırıcılık olaylarına karşı sismebebekcim.com olarak türkiyede bir ilk hizmet sağlıyoruz.

Firmamızdan vermiş olduğunuz realistik bebek ürünlerimizi kargo şubesinde veya adresinizde açıp bakarak vermiş olduğunuz siparişinizi kontrol ederek teslimat sağlıyoruz.

Türkiyede sadece sismebebekcim.com un sunduğu bu aç bak kontrol ederek sipariş vermeniz sayesinde daha önce başınıza gelen, farklı bir ürün, yanlış bir ürün, alakasız bir ürün ve faturasız bir ürün ile karşılaşma riskinizi sıfıra indiriyoruz.

Sismebebekcim.com olarak sizlere daha iyi ve daha güvenilir bir hizmet sağlamak amacıyla firmamızdan aç bak kontrol et sloganıyla tüm ürünlerimizin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

HEMEN ARA SİPARİŞ VER

0535 670 12 33

Bir Cevap Yazın