kampanyalı şişme bebek

sismebebekbenir

Scarleet sarı saçlı realistik manken Scarleet dünyada büyük yankı uyandıran çok kaliteli realistik mankenleden birtanesi.

Sarı saçlı Scarleet 175 boyunda olan 3D gerçek yüzlü silikon dudaklara sahip titreşim ve ısı özelligi olan 2 adet kalem pille çalışan.

Arka ve ön kısmı ve böğüs, vandot custodia galaxy dudak kısmı tamamen realistik ve silikon olan ve ayrıca kullanıla bilen çok kaliteli sarışın realistik manken.

Ayrıca ılık su ile gerçek ten uyumuna sahip sarı saçlı realistikmanken içiden pompa ve jel hediyesi olan desire realistik manken özel bölgeleri arka ve ön kısımları tamamen et dokusunda ve silikon realistik malzemeden üretilmiştir.

Realistik ten hassaslığındaki bu ön ve arka sayesinde diğer realistik mankenlerden aldığınız zevkten daha fazla zevk alacağınıza emin olabilirsiniz. custodia portafoglio s8 samsung Ürünümüz 250kg basınca dayanıklıdır.

Ürünümüzün içinden çıkan 1 adet Scarleet realistik manken 1 adet 2 pille çalışan titreşim ve ısı ayarı 1 adet şişirmek için pompa 1 adet kaydırıcı jel.

ILIK SU KOYMA ÖZELLİĞİ DE VARDIR…

Kargo içeriği belli oluyor mu ?

Vermiş olduğunuz siparişleriniz tamamen gizlilik içerisinde kapalı paket içerisinde gelmektedir ve hiç bir şekilde içeriği belli olmamaktadır.

Bir Cevap Yazın